מרפאות

תל אביב
רחוב שיטרית 6, הדר יוסף בניין החוויה האולימפית
קומה 1

לפרטים נוספים וקביעת פגישת יעוץ בתל אביב:

whatsapp callלקביעת פגישת יעוץ ב-whatsapp

  לניווט ב-WAZE

כפר סבא
רחוב רפפורט 3
קניון כפר סבא הירוקה
קומה 11

לפרטים נוספים וקביעת פגישת יעוץ בכפר סבא:

  לניווט ב-WAZE

שאלות נפוצות

אין צורך בהפניה מרופא משפחה/מומחה טרם ההגעה לפגישת יעוץ במרפאה.

במרפאות אלה ד"ר ניב מרום מקבל מטופלים באופן פרטי. ניתן להגיש את הקבלה ומכתב סיכום הטיפול לחברת הביטוח ולבקש החזר בהתאם לפוליסה הקיימת של המבוטח. ברוב המקרים וברוב הפוליסות הקיימות פגישות ייעוץ אצל רופא מומחה שעבר הכשרה מתאימה מכוסה על ידי החברה המבטחת. 

לא. רבות מהפציעות המוגדרות כפציעות ספורט הינן פציעות שחווים גם אנשים שאינם בהכרח מבצעים פעילות גופנית עצימה ורבים מהטיפולים הניתנים על ידי אורתופד ספורט יכולים להועיל גם לפציעות שלא בהכרח התרחשו במהלך אימון.

בהחלט. ניתן לקבוע פגישת ייעוץ גם בכל מקרה שבו אינכם בטוחים או שלמים עם אבחנה ו/או תוכנית טיפולית שקיבלתם או פשוט כדי לשמוע עוד חוות דעת. 

בהחלט. הזרקה תבוצע בהתוויות המתאימות. כמו כן, לאחר שיחה מפורטת עם המטופל/ת באשר לאפשרויות ההזרקה השונות, סיכויי ההצלחה, סיכונים, תאום צפיות והסבר על המהלך הצפוי לאחר ההזרקה. המועד האופטימלי להזרקה ידון עם המטופל/ת ואפשרי במהלכה של פגישת הייעוץ.

לד"ר ניב מרום נסיון רב בהזרקות של חומרים שונים (סטרואידים, חומצה היאלורונית, PRP, REGENOGEL ועוד) למפרקים ולרקמות רכות. ההזרקות מבוצעות בהתוויות הנכונות, תוך התאמה של החומר המוזרק לבעיה הספציפית, שימוש במערכות ובמוצרים הטובים ביותר, תהלך הכנה והזרקה מקצועי ומדויק. כל אלה מבטיחים טיפול איכותי, בטוח ותוצאות אוטימליות. אל תהססו ליצור קשר ולקבוע פגישת ייעוץ!

בעמוד המרפאות תמצאו את כל מספרי הטלפון במרפאות לצורך קביעת פגישת ייעוץ. בעניינים אחרים, ניתן לשלוח מייל לכתובת: info@dr-nivmarom.com.
נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע בכל שאלה או בעיה.

error: Content is protected !!